Jedno z mých oblíbených aut a zároveň asi mnou nejpoužívanější v online událostech, kde se nejvíce událostí jezdí právě v kategorie GT3. Ze všech GT3 vozů se mě právě s tímto Ferrari daří zajíždět nejrychlejší časy a jakžtakž obstát v silné online konkurenci. Není sice tím nejvýkonnější a není ani nejlehčím vozem z kategorie GT3, ale je nejovladatelnější. Alespoň pro mě určitě. Až s tímto Ferrari jsem přestal v online událostech ztrácet body a začal body i získávat až se mě podařilo vrátit se zpět na úroveň kolem 1500 bodů.


Technické parametry:

Motor:4.497L V8 90°
Výkon:490k
Točivý moment:700Nm při 6000rpm
Váha:1 265kg
Maximální rychlost:303km/h
Zrychlení:3.60s

 

Video z online závodu na okruhu Watkins Glen International GP, kde se mě podařilo umístit na pátém místě:

 

Určitě nejsem jediný, kdo má toto Ferrari jako svůj oblíbený GT3 vůz. Už jen podle složení vozů na startovní poli, kdy většina startovního pole, někdy i více než polovina, jezdí právě s tímto vozem. Rozhodně můžu vřele doporučit všem, kteří začínají, protože je velice dobře čitelné na dráze.

Na technické trati se cítí jako doma díky dobré stabilitě a držení v zatáčkách, ale také záleží na nastavení a zkušenostech jezdce. Někdy se může jevit jako lehce nedotáčivé, což nemusí být nutně na škodu, protože zkušenější řidič ovládající techniku trail braking si s ní lehce poradí a pošle vůz přesně tam, kam chce.

 

Autor Mars
Uveřejněno
Zobrazení 686

Readers comments

Komentáře

Bez Komentářů

Zanechat Reakci

iRacing

Nejnovější příspěvky

Twitter

Could not authenticate you.