Vítejte na blogu o hraní počítačových her, herních zařízeních a všem, co s hraním her souvisí. Můžete se těšit na videa, tipy, rady a triky. V neposlední řadě se budete moc zapojit do diskuze a budete mít možnost podělit se o vlastní zkušenosti.

Martin Svoboda

Jméno:Martin Svoboda
Přezdívka:Mars
Zaměstnání:Freelancer
Web:www.marstech.cz
Steam:http://steamcommunity.com/id/mars-gamer/
YouTube:https://www.youtube.com/channel/UC4H5tsDAL23zqY5h0mlbrUA
Twitter:https://twitter.com/mars_gamer_
Facebook:https://www.facebook.com/marsgamer.marstech

Šťastný otec úžasného syna, programátor, freelancer a v neposlední řadě vášnivý hráč počítačových her. Nejraději hraji závodní simulátory, first person akce a fantasy.

Vzhledem k tomu, že nemám na hraní her tolik času, kolik bych si přál (asi jako každý hráč), tak budu většinou přispívat převážně o jedné hře, kterou budu mít právě rozehranou. Nyní se můžete těšit na videa, tipy a triky o hře Project Cars 2.

Veškeré příspěvky jsou psané v Češtině a následně překládané do Angličtiny, ale některé pluginy redakčního systému, na kterém je tento blog provozován jsou pouze v Angličtině a bylo je potřeba alespoň částečně přeložit. Narazíte-li na špatně přeložené nebo nepřeložené texty, budu rád, když mě pošlete info, případně i se screenshotem, na emailovou adresu info@marstech.cz. Zároveň uvítám i Vaše návrhy a nápady na zlepšení blogu a jeho obsahu.

Současný hardware

Podrobnější popis každého zařízení a zkušenosti s ním Vám přinesu v rubrice Hardware.

Blog je provozován na webhostingu WEDOS

iRacing

Nejnovější příspěvky

Twitter

Could not authenticate you.